آراد برندینگ کلاهبرداری > 자유게시판

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

자유게시판

آراد برندینگ کلاهبرداری

페이지 정보

작성자 Katherina 댓글 0건 조회 7,744회 작성일 23-12-21 07:15

본문

آراد برندینگ کلاهبرداری: آیا آراد برندینگ کلاهبرداری است؟

پاسخ کوتاه به این سوال این است که خیر، آراد برندینگ کلاهبرداری نیست.

اما پاسخ طولانی تر این است که آراد برندینگ یک شرکت معتبر برندینگ است که به افراد جدای از سیگنالهای تجاری آموزش تجارت آنلاین می دهد.

اما در عین حال، بسیاری از افرادی نیز هستند که با آراد برندینگ موفق می شوند.

این افراد معمولاً افرادی هستند که پشتکار و تلاش زیادی دارند و از آموزش های آراد به خوبی استفاده می کنند.

اگر به دنبال یک شرکت تجاری بزرگ به همراه آموزش تجارت هستید تا به شما کمک کند تا تجارت آنلاین خود را راه اندازی کنید آراد برندینگ می تواند یک گزینه خوب باشد.

اما مهم است که بدانید که موفقیت در تجارت آنلاین به تلاش و پشتکار خود شما بستگی دارد.

آراد برندینگ کلاهبرداری موضوعیست که درباره شرکتی با سابقه ۱۷ ساله که ادعای این را دارد که می تواند مردم را ثروتمند کند مطرح می شود.

و ما می دانیم که هرگاه کسی چنین ادعایی کند ناخودآگاه اولین باور ذهنی اینست که این شرکت کلاهبرداری است.

خوشحالیم که توانستیم ادعاهای دروغ را برملا نماییم.

بیشتر بخوانید: آراد برندینگ کلاهبرداری: آسیب‌ها و راهکارهای محافظت از آن

آراد برندینگ کلاهبرداری

راه شناخت حقیقت آراد برندینگ کلاهبرداری چیست؟
ما برای فهمیدن این موضوع دو راه داریم که در این مطلب به هر دو راه می پردازیم.

راه اول شناخت یک پدیده از روی خود آن پدیده است.

یعنی اینکه در گوگل سرچ کنیم آراد برندینگ و وارد سایت آراد برندینگ شویم و مستندات ارائه شده توسط آراد را بفهمیم و با مشاهده آن مستندات به نتیجه هایی برسیم.

راهی به سوی ثروت با تجارت و صادرات
سایت آراد برندینگ و مشاهده اخبار روزانه

راه دوم شناخت آن پدیده از روی نظر دیگران است.

یعن اینکه ببینیم چه کسانی درباره آن خوب می گویند و چه کسانی بد می گویند.

خوب ها چه می گویند و بدها چه می گویند و با شنیدن استدلال آنها به درستی و غلطی آن پدیده پی ببریم.

ما در این مطلب از هر دو روش استفاده می کنیم.

روش اول یا همان بررسی آراد از روی خود آراد
زمانی که ما وارد سایت آراد برندینگ می شویم با پخش زنده آراد برندینگ، خبرهای روزانه آن، سریال راهی به سوی ثروت، منوهای ثابت درباره متحدان تجاری، مدرسه تجارت آراد، سامانه جامع ارتباطی و گزینه های دیگری مواجه می شویم.

در صفحه اول این سایت فیلم ۸ دقیقه ای را درباره آراد و رزومه اش مشاهده می کنیم.

وقتی اینها را می بینیم متوجه می شویم که خیلی سخت می توان باور کرد که این شرکت کلاهبردار باشد بلکه با یک سازمان بسیار حرفه ای و متخصص و پرجمعیت مواجه می شویم که بیش از چندین هزار نفر را با خود همراه کرده است.

شناخت آراد برندینگ کلاهبرداری یا ماهیت خود آراد از روی نظر دیگران
اما وقتی به روش دوم مراجعه می کنیم ماجرا فرق می کند.

با دو گروه مواجه می شویم که گروه اول به شدت معتقدند که آراد یک هدیه الهی برای آنها بوده است که زندگی مالی و معنوی شان را از این رو به آن رو کرده و خود را به شدت مدیون آراد می دانند.
و گروه دومی که معتقدند آراد برندینگ یک شیطان است و موجب بیچارگی آنها شده است و همه عالم مالباختگان آراد برندینگ می شوند و هیچ موجودی در این عالم از آراد برندینگ کثیف تر نیست.

واقعا آراد برندینگ چیست؟
حال سوالی پیش می آید که اصل ماجرا چیست؟

اصل ماجرا اینست که آراد برندینگ مردم را دعوت به تجارت می کند و می گوید که پول در تجارت است و این حرف آراد نیست بلکه تجربه ثابت شده تاریخ است که پول در تجارت است.

افرادی که می آیند و خوب می گویند برای اینست که به حرف های بزرگان آراد در مدرسه تجارت و پخش زنده ها گوش داده اند و بعد از فهمیدن این حرف ها آن را باور نموده و سپس به آن عمل کرده اند و نتیجه درستی این حرف ها را دیده اند.

و دسته دوم وقت لازم برای شنیدن آموزش ها نگذاشته اند یا اگر شنیده اند چون خلاف باورهای خود دیدند نپذیرفتند یا اگر پذیرفتند به آنها عمل نکردند از این رو به هیچ ثروتی نرسیده اند.

آراد می گوید برای تجارت باید هزینه ای پرداخت کنی برای ایجاد زیرساخت های تجاری و سپس مذاکره یاد بگیری با سیگنال های متعددی که به شش روش به سمت تو می آید اما همین عده معترض فقط یک روش از سیگنال ها را می خواهند و اگر این یک روش نیاید سایر روش ها را انجام نمی دهند و آن یک روش اینست که بنشینند تا گوشی هایشان زنگ بخورد و مشتری بگوید شماره کارت بده تا پول واریز کنیم در حالیکه آراد ۵ روش دیگر هم داشت که این ها به آن عمل نکردند.

نتایج نظرسنجی آرادی ها درباره آراد برندینگ
در نظرسنجی های مختلفی که در کانال و سایت آراد انجام می شود دیده شده که بیش از ۹۰ درصد افراد جز عاشقان آراد و ۱۰ درصد جز نفرت دار های آراد هستند.

آراد برندینگ کلاهبرداری

آراد برندینگ کلاهبرداری

آراد برندینگ کلاهبرداری

حال به شمایی که این متن را می خوانید اینچنین می گوییم.

اگر می خواهید وارد آراد شوید اما روزی یک ساعت برای آموزش های آراد وقت نمی گذارید اصلا وارد نشوید چرا که سرمایه تان هدر می رود.

اما اگر می خواهید زندگی تان را با آراد ببندید و هر روز به آموزش هایش دل می دهید و عمل می کنید وارد آراد شوید که واقعا آراد برندینگ راهیست به سوی ثروت.

حقیقت آراد برندینگ کلاهبرداری چیست؟
پس فهمیدیم که آراد برای کسانی که به سخنانش عمل نمی کنند جز خسارت چیزی ندارد و برای کسانی که به حرف هایش عمل می کنند جز ثروت چیزی ندارد.

این است یک تعریف درست از آراد برندینگ.

آراد برندینگ راهیست به سوی ثروت برای کسانی که به آراد دل بدهند و با عشق و علاقه نصایح خیرخواهانه اش را بشنوند و عمل کنند.

right-picture
left-picture
تجارت کنید تا بی نیاز شوید. شروع کن

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟
میانگین امتیاز ۴.۳۳ / ۵ تعداد رأی: ۲۰۳
ارسال نظرات (۱۷۶ نظر)

نام شما

شماره همراه

نظرتان را در این قسمت بنویسید.
ارسال نظر
محمد حسام نامی

با عرض سلام
کسی که بخواهد موفق شود تلاش می‌کند
کسی که نخواهد موفق شود دروغ و بهانه میاورد
کسی که در آراد موفق نمی‌شود دومین است چون نمی‌خواهد موفق شود به دروغ یک شرکت معتبر را کلاهبردار خطاب می‌کند

محمدتقی رضایی

من تجربه خودم رو خدمت دوستان اعلام میکنم. در زمانیکه مدیرگروه تاجران کیف و کفش و صندل بودم با بیش از چهل تاجر در تماس بودم و به عینه دیدم که افراد کمی که میگفتند در آراد نتیجه نگرفتیم حتی سایت شرکت را هم ندیده بودند. آنجا برای خود من هم حجت تمام شد که کسی که ببیند بفهمد و به کار ببندد قطعا موفق خواهد شد.

محمد اربابی

سلام و عرض ادب
خداوند به انسان ها عقل و شعور داده است.
یک دو دوتا چهارتای ساده نیاز هست تا به این مطلب پی برد. شرکتی که بخواهد کلاهبرداری کند ۱۷سال دوام نمیاورد و به بیش از ۵۰۰پرسنل و این همه دفتر نیاز نداشت با ۵تا نیروی ساده هم کارش راه میفتاد و کلاهبرداری میکرد.واقعا چند دقیقه تفکر چقدر سخته

افسانه

یه مدتی هست آراد برندینگو میشناسم. بنظر منکه کلاهبرداری نیست. خیلی ها ظاهرا دارن جواب میگیرن

فاطمه حسنلو

سلام
خیلی خوشحال شدم از نظرات آرادی ها بابت نظرسنجی.
و کسانی که تلاش نمیکنند ب جایی نخواهند رسید.

تقی حامدی

هر کاری زیر ساخت های خاص خودش را لازم داره تا بتونه در مسیر درست پیشرفت خوبی داشته باشد پس سعی کنین در مسیر درست قرار بگیرین بعد توقع پیشرفت نداشته باشید.

مائده سروانی

واقعا مطالب کامل و خوبی در مورد کلاهبرداری ارائه شده
خوبه شرکتی مثل آرادبرندینگ مطالب ازین قبیل رو داره ارائه میده
سپاس ازین شرکت

جعفر بدوی

سلام وعرض ادب .آراد ذهن هارا باز کرده وآگاه.من فقط اینو بگم این دروسی که استادان عزیز مطرح میکن ودرمدرسه تجارت میبینم..فقط همین نکاتهاا به اندازه چهارسال دانشگاهی هست که میریدحالا ی چیزی یاد بگیری یا نه نگیری برابری میکنه وحتی بیشتر .تمام نکات فوت وفن درمورد تجارت گذاشته شده و بسیار مفید بسیار عالی اموزنده.من خودم به شخصه از استادان عزیز.تشکروکمال قدردانی دارم.خستنه باشید میگم خدمتشون.باارادباشی همیشه پیروز سربلند خواهید شد.

منصور قزلچی

سلام و عرض ادب و احترام

ای کاش میشد که بصورت صوتی بتونم ی ویس یا ویدیو بزارم در این سایت که همه ببینند

که چرا و به چه دلیل میگم هر کسی با آراد ببنده
راه رو درست رفته
دلیل بسیار میخکوب

برای همه اعضای قدیمی و جدید آراد آرزوی ثروتمندی دارم

سمیه مقنی

بیان از ماهایی بپرسن که نتیجه گرفتیم. به جای خاله زنک بازی نشستیم کار کردیم. حالام خیرخواهی آراد برندینگ بر ما آشکاره. منکه هرچی دارم از آراد دارم.

الهه نوری

موفقیت امر ساده‌ای است؛ نخست تصمیم بگیرید که به درستی چه می‌خواهید، آن گاه تصمیم بگیرید که در صورت رسیدن به آرزوها، بهای آن را بپردازید و بعد هم آن بها را پرداخت کنید.

عاطفه یوسفی

یکی از چیزهایی که در زندگی هر فردی بسیار مهم است هدف گذاری است. زندگی بدون داشتن هدف هیچ معنایی ندارد و باعث می شود فرد به پوچی برسد. این موضوع آن‌قدر مهم است که افراد و سخنرانان زیادی به اهمیت آن اشاره کرده‌اند و شما میتوانید از آموزش های رایگان اساتید آراد برندینگ استفاده کنین.

رستا شایسته

سلام و عرض ادب
واقعا ببینید کسی که از آراد بد میگه چه شخصیتی هست؟ اصلا تو زندگیش چیکار کرده؟مدیران ارشد رو میشناسه؟ چندبار تا حالا حاضر شده وقت بگذاره یادبگیره؟ یا فقط دوست داره بهش زنگ بزنن براش واریز پول انجام بدند.
اگر میخواید فقط پول بدید، بشینید روی صندلی و هیچکاری انجام ندید اینجا جای شما نیست.
اگر دنبال رشد مالی هستید و اهل کار و تلاش قطعا اینجا بهشت شماست.
یکم فکر میخواد تشخیص حقیقت
همین.

مهدی یداله پور

سلام؛

درود و سپاس، ریاست محترم آرادبرندینگ

آراد❤

نیره نظری

سلام وقت بخیر
مطلب امروز واقعا بهترین جواب برای بهونه گیر ها ی ارادی هس.اگر توقع دارن پول بدن وسر ماه سود بگیرن وکار نکنن آراد رو با بانک اشتباه گرفتن.اگر هم دنبال ماهیانه چند درآمد دارم هستن آراد رو با اداره کار اشتباه گرفتن.خدا خیرتون بده به جای این همه توضیح دادن به سیگنال همین محتوا رو بهش بدیم ببینه وخونه حله ،خودش مسیر وتکلیفش رو با خودش وما مشخص میکنه.ادامه بده به زندگی قبلیش یا مسیر جدیدی رو با آراد رقم بزنه

سمیه کاشی

با سلام و احترام

بسیار متن جامع و کاملی بود در پاسخ به تمام شک و شبهاتی که برای خود فرد یا اطرافیانش موقع ورد به اراد ایجاد می شود

اراد دستگاه پولساز نیست
اراد مسیر پولساز هست. مسیر را باید طی کرد. با وسیله درست باید طی کرد. تا آخر باید طی کرد که به هدف که پول است رسید

ما جز تازه واردان آراد هستیم
در مدت سه ماهه آموزش هایی دیدیم که جای دیگری ندیدیم
عقل و منطق به ما می گوید وقتی تاجران موفقی هستن پس ماهم موفق می شویم
ولی باید صبر کنیم
صبر نه به معنی شکستن و منتظر بودن
بله به معنی حرکت و زمان دادن نا به ثمرنشستن

آن شالله در این مسیر درست، درست حرکت کنیم

.

نجمه رسولی

سلام
دوستداران تجارت و صادرات و کسانی که به دنبال داشتن شغلی با درامد متفاوت و فعالیت در حوزه کاری که هر چه بیشتر تلاش کنید نتایج مالی متفاوتی برایتان خواهد داشت ،اگر به دنبال اینها هستید اراد برندینگ یک مسیر و راه رسیدن است ،با بودن و همراهی و همکاری با آراد برندینگ به این خواسته ها اگر زمان بدهید و دانش این مسیر را کسب کنید ،خواهید رسید،نکته ی که باید به آن دقت کنید شما بزرگوار مسیر و راه بودن آراد برندینگ ،راهی که خود مجموعه در این سالها از آن استفاده نموده و ادامه داده است ،باید بمانید و ادامه دهید تا شما هم رشد کنید به خواسته هایتان برسید.
موفق و پیروز باشید

سمیه محبی

سلام و خداقوت به همگی
خیلی جالب هست که آراد دقیقا مثل دانشگاه هست،
هر کسی تلاش کنه و وقت بذاره، نتیجه میگیره،
اگر وقت نذاره و تلاش نکنه، نتیجه ای هم در کار نیست.
اونوقت هست که شخص برای اینکه خودش رو توجیه کنه و مشکل رو در خودش نبینه،
میگه:
استاد خوب درس نداد!
یا استاد به من نمره نداد!
درصورتی که درس برای شاگرد قوی و ضعیف یکسان بوده و این تلاش و کوشش خود شخص بوده که نتیجه رو مشخص میکنه.

جالبه که یکی دو روز پیش با یکی از تاجران صحبت میکردم، که درباره آراد میگفت:
"آرادبرندینگ یه معجزه است، و اساتید، پیامبران اون هستن."
و دقیقا هر کسی همراه شد راه ثروت رو به راحتی پیدا میکنه.

زهره اردلان

طبق تجربه شخصی خودم و صحبت با تاجران بسیار زیاد یقین شده برام هر کدوم از تاجرهایی که زمان گذاشتند برای آموزش های اراد و طبق دستورالعمل ها پیش رفتند بهترین نتایج براشون حاصل شده حتی بهتر از اونچه که تصورش رو میکردند.
من به عینه دیدم که چقدر مشاور های آراد روز اول به تاجر ها گوشزد میکنند که عزیز اینجا سیستم سرمایه گذاری نیست و باید کار کنی تلاش کنی تا به ثروت برسی باز عده ای انگار که دنبال راحل نیستند برای نجات زندگیشون از فقر و فقط دنبال این موضوع هستند که در خودشان این باور غلط رو ایجاد کنند که هیچ راهی در زندگی این افراد وجود نداره و. محکوم اند به همین مدل زندگی

مسعود روحی

سلام و وقت بخیر...
درود خدا بر آراد بزرگ و آرادی های همدل
اینجا ما تمام سعیمون رو میکنیم تا یک ایران اسلامی بهتر درست کنیم..
سعیمون رو میکنیم نه تنها زندگی بهتر فقط برای ایرانی بلکه برای همه مردم گیتی مسیر تجارت رو نشون بدیم.
ما نه تنها محله خود نه تنها شهر خود نه تنها استان خود نه تنها کشور خود بلکه جهان رو تحت تاثیر خودمون قرار میدهیم..
کافیست فقط ۶ ماه با ما واقعی همراه بشی.
این همه وقت و عمرت گذشت حیف نیست؟

هوشنگ رهنمامتین

بسم الله الرحمن الرحیم
واقعیت همین است،
من خودم از کسانی هستم که با ورود به آراد مطالبی رو یاد گرفتم که باید تمام باورهای نیم قرن گذشته‌ام را تغییر دهم و این تغییر بسیار سخت است.
آراد کلمات، جملات و مطالب بسیار دقیقی را بیان می‌کند که شنیدن، فهمیدن، باور کردن و عمل به آنها واقعاً سخت است.
همانطوری که فتح ‌های قله های کوه‌های مرتفع مانند دماوند سخت است.
فتح قله‌های اقتصادی چندین برابر سخت‌تر است و این صعود مرد خاص خود می‌خواهد.
گر مرد رهی میان خون باید رفت
سر جدا،دست جدا، سرنگون،باید رفت

جمشید دیانتی

سلام وقت همه دوستان بخیر
امیدوارم تمام دوستان متن رو با دقت بخونن که پر از نکته هست ❤️
من از همون افرادی هستم که سال 98 دل بستم به آراد و با جون و دل صحبت های اساتید و بزرگان آراد گوش دادم و الان تو زندگیم هرچی دارم و خواهم داشت از آرادمان هست من (یه فرد خجالتی و کارمند ساده ای بودم) که الان فردی قدرتمند در مذاکره شدم و می توانم با قدرت مذاکره کنم و پیروز بشم.
خدایا شکرت الحمدالله که آراد رو جلوی مسیر من قراردادی
آراد رو با جون و دل دوست داشته باشیم و کار کنیم و برای یک بار هم شده تو زندگی مون تصمیم درست بگیریم
دوست دار همیشگی شما هستم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ عاشقانه در مسیر آراد قدم برمی دارم

علیرض جوادی

سلام
روز صادرات بر همگی مبارک به امید فتح قله های صادراتی با کمک اراد.
واقعیت کامل در مطلب بیان شد و پر واضح است که برخی فکر میکنن اراد باید یک شبه اونها رو پولدار کنه وقتی میگه با اراد بیا ثروتمند میشی. اما واقعیت این هست تجارت هم سختی داره تلاش نیاز داره زمان گذاشتن نیاز داره و...
اما نتیجه این سختی و تلاش و گذر عمر در تجارت، رشد تصاعدی درامد هست نه افزایش حقوق کمتر از نرخ تورم کشور مثل کارمند و کارگری که شاید اونم همین سختی ها رو در کارش تحمل میکنه اما عادت کرده به برای دیگران کار کردن.
اراد کلاهبردار نیست اراد تیمی شامل اساتید پرتلاش، دلسوز، مهربان و پر تجربه هست همراه با مشاوران و تجار و نمایندگان که میتونه رشد کشور رو به شرط همراهی مردم و مسئولان رقم بزنه.

نیره آشوری

سلام
امروز میخوام فقط مادی در مورد آراد توضیح بدم،
از سال 92 با آراد آشنا شدم و پای آموزش هاش بودم و در حد توانم اجرا کردم. یه سوال اینجا پیش میاد، اگه نتیجه نگرفته بودم، میتونستم ده سال بمونم؟ حتی اگه خودم هم میخواستم بمونم، اگه جواب نگرفته بودم قطع به یقین اطرافیان و خانواده مخالفت میکردند و اجازه نمیدادن و میگفتن که دنبال یه شغل دیگه باشم. خدا رو شکر این قدر به درآمدهای بالایی رسیدم که هر چیزی که برای دوستان و هم سن و سال های من آرزو هست، برای من تحقق پیدا کرده. این که بهترین گوشی ها رو داشته باشم این که ماشین بخرم این که طلا بخرم و هر چیزی که دوست داشته باشم بخرم، دیگه واسم حسرت نمیشه و به راحتی میتونم خرید کنم.
فقط خواستم مادی توضیح بدم تا افراد بدونن اگه آموزش ها رو ببینن و اجرایی کنن موفق میشن. من هنوز هم پخش زنده ها رو نگاه میکنم، مدرسه تجارت شرکت میکنم و آموزش های مختلفی که آراد بذاره تمام تلاشم رو میکنم که باشم و یاد بگیرم چون میدونم برای موفقیت و رشد خودم لازم هست. امیدوارم افرادی که وارد مجموعه میشن، خیلی ساده نگذرن چون واقعا من و امثال من، وقتی ایده ای از خودمون برای افزایش ثروت نداریم، چه خوبه از مسیر افرادی پیروی کنیم که خودشون پولدار شدن و به ما هم یاد میدن. ممنونم

فرزاد کامیاب

سلام
"آراد"❤️ برای همه ما "آرادی" هایی که عاشقانه اون رو دوست داریم ی موهبت خیلی بزرگ تو زندگی هامون بوده و هست و خواهد بود هم از نظر معنوی و هم از نظر مادی موجبات رشد ما رو فراهم کرده و خدا رو بابت وجود این نعمت در زندگیم بی نهایت سپاسگزارم.
و بقول معروف تا "آراد" رو زندگی نکنی،تا "آراد" رو نفس نکشی نمیتونی در موردش اظهار نظر کنی
بنظر من وجود "آراد" برای کشورمون ی گنج با ارزشه که امیدوارم قدرشو بدونیم اهمیت وجودشو درک کنیم و حمایتش کنیم چون ما آرادی ها یقین داریم که میتونیم بلطف خدا ی تحول بزرگ تو اقتصاد کشورمون ایجاد کنیم. (تا حالا به این فکر کردی اگر آراد نبود چی؟!!!)
شاید ی عده قلیلی هم باشن که از روی غرض و بغضی که نسبت به "آراد" دارن حرف هایی رو بزنن که این دلیل بر نفی خوبی "آراد" نمیشه مردم پشت سر خیلی ها حرف میزنن حتی خدا و رسولشم از دست جور زبان مردمان در امان نیستن چه برسه به "آراد"
و به قول معروف پشت سر "پادشاه"❤️ حرف زیاده
و سخن آخر با این گروه از افراد اینکه:

ای مگس عرصه "سیمرغ" نه جولانگه توست
عرض خود میبری و زحمت ما میداری

سجاد طالبی

از دوران دانشجویی، با آراد آشنا شدم و به دلیل درگیری های پایان نامه و سربازی هنوز موفقیت چشمگیری در تجارت نداشتم.
اما هیچگاه از آراد دزدی و کلاهبرداری ندیدم.
در تمام قراداد ها بیشتر از آنچه توافق کرده بودیم انجام دادند و اگر من هنوز موفق نشدم به دلیل شرایطی بوده که نتوانستم برای کار وقت بگذارم.

فرحنازغلامپور

باعرض سلام وادب خدمت مدیران وآرادیها عزیز
وقتی شروع میکنی به آموزش ,هرچی میگذره بیشترمتوجه میشی چقدر دچار
نقصان درعلم مذاکراتی‍
وطبق قوانین جهان به حدکمال تاحدودی برسی خودبخود واردسیرصعودی خواهی شد فقط صبر میخاد وتلاش مستمر.
یاعلی مدد

حسین وحدتی زاده

سلام بر تمامی آرادی های عزیز❤️

امام علی علیه السلام می فرمایند:
بشنو، بفهم، باور کن و به کار ببند که ارزش انسانی همین است.

هر شغلی هم که خواسته باشیم انتخاب کنیم یک اما و اگر هایی دارد و باید شروطی را پذیرفت و اجرا کرد..
مانند مثال جناب مهندس قربانی عزیز که گفتند یک افسر ارتش باید ابتدا بشنود و بپذیرد و اگر خواسته باشد به مراتب بالا پیشرفت کند باید به شنیده ها و اوامر به درستی عمل کند تا درجات بالا را کسب کند..

تجارت هم همین طور هست مخصوصا تجارت در کنار آراد که همیشه گفته عمل به آموزش ها شرط پول در آوردن است

فهیمه السادات قاضی

سلام.
وقتی در آراد هستم جواب سوال هایی که در ذهن دارم را پیدا می کنم.
وقتی در آراد هستم یاد می گیرم، چگونه صحبت کنم؟ چگونه کار کنم؟ با چه کسانی در ارتباط باشم؟ در چه مکان هایی حضور داشته باشم؟ و...
وقتی بچه های آراد را می بینم با خودم مقایسه می کنم که چه چیزهایی را در خودم به وجود بیاورم.
وقتی با آراد هستم یعنی همراه و همدل دارم، یعنی تنها نیستم،
یعنی در کنار انسان های بزرگ با هدف های بزرگ هستم.
که وقتی فکر می کنم تمام این مجموعه برای من معنادار است.❤

ابوالفضل مطلق

باور به تجارت باور عمومی مردم نیست وگرنه مردم پول زیادی در بورس ازر دیجیتال و دانشگاه خرج کرده اند و اکثرا نتیجه نداشته چون باورشان بوده دیگر انگ کلاهبرداری نمی‌زنند تا با حال شده کسی بگه دانشگاه کلاهبرداره؟پولم رو پس بده

مونا پورکمره

باسلام
مدیران ارشد مجموعه ی ما همواره با گذاشتن جلسات،پخش زنده ها و همایش ها خود در این جبهه ی اقتصادی به صورت مستقیم ورود کرده اند که اگر به گفته برخی افراد که کوتاهی های خودشان را به اسم های دیگر تعبیر می‌کنند بود هیچگاه مستقیم وارد عمل نمی شدند و از دور و صرفا با چند بخشنامه کار را جلو میبردند.

مهدی کرمی

سلام و عرض ادب
بله کاملا درست است.
آراد برندینگ راهیست بسوی ثروت
برای آنانکه از همه جا بریده اند و راه دیگری برایشان نمانده است.
آراد برندینگ راهیست بسوی ثروت
برای آنانکه همه مسیرها را رفته اند و به نتیجه ای نرسیده اند و با ضررهای مادی و معنوی که دیده اند فهمیده اند بهترین راه برای کسب ثروت به گواه تاریخ و تجربه تنها تجارت است.
این انسانها یی که وارد آراد شده اند و آراد را کلاه بردار می دانند، اگر همان گونه که در شغل های قبلی خود تلاش می کردند در مسیر تجارت هم تلاش می کردند قطعا موفق می شدند.
افرادی را میبینی که وقتی وارد آراد شدند از نظر مالی زیر صفر بودند و یک ورشکسته مالی بودند اما به آراد دل بستند و زندگی خودشان را با آراد بستند و وارد در تجارت شدند و الان بعد از گذشت چند سال در کشورهای دیگر دفتر تاسیس کرده و نماینده دارند، آنوقت حرف این انسان هایی که می گویند آراد کلاه بردار هست را می توان باور کرد.
انسان های به خواب رفته را می توان بیدار کرد ولی انسان هایی که خودشان را به خواب زده اند را نمی توان بیدار کرد.

موفق و موید باشید.

عباس امامی

ممنون . متن توضیحات بسیار کامل و قابل استفاده بود. با امید به موفقیت در این عرصه که به تازگی وارد شده ام.

فاطمه جیبا

سلام به همه
واقعا زیرساخت های خوبی ایجاد شده و از اون مهم تر مدیران دلسوز آراد که با آموزش هاشون و در اختیار گذاشتن تجربیا تجارتشون بر روی راه تارت فانوس گرفتن و روشنایی انداختن روی این راه پرپیچ و خم
امیدوارم که تاجرا هم از این فرصت پیش اومده استفاده کنن و غنیمت بدونن چون هیچ جای دیگه این آموزش ها رایگان نیست و یقین بدونن که موفقیت خودشون موفقیت آراده

سعید باقری

این موضوع دقیقا مثل زمانی هست که شما پول میدهید برای کلاس زبان ولی حاضر نیستید کلاس ها رو شرکت کنید!
بعضی ها توقع شرکت های هرمی و کلاهبرداری را دارند که اراد ماهیانه چند برابر به حسابشان پول واریز کند!!!
ما داریم از یک شغل صحبت میکنیم،شغلی که قرار هست زندگی فرد را تغییر دهد...هیچ موجودی با نشستن رشد نمیکند بجز مرغ...
اگر وارد این شغل میشوی زمان آموزش را فراهم کن حداقل روزی یکی دو ساعت که برای همه امکان پذیر هست.
قطعا شما بعد از گذشت چند ماه میبینید تا سالیان سال روزی خوب به سمتتان سرازیر میشود.

علیرضا روحانی

با سلام به آراد و آرادی
تاکنون تعریف به این جامعی از آراد ندیده بودم
آراد برای کسانی که به سخنانش عمل نمی کنند جز خسارت چیزی ندارد و برای کسانی که به حرف هایش عمل می کنند جز ثروت چیزی ندارد.
این است یک تعریف درست از آراد برندینگ.
آراد برندینگ راهیست به سوی ثروت برای کسانی که به آراد دل بدهند و با عشق و علاقه نصایح خیرخواهانه اش را بشنوند و عمل کنند.
و بس

فاطمه شیری

سلام ودرود
عجب متنی اتمام حجت با تمام کسانی که در اراد هستند یا میخواهند وارد شوند
ارادبرندینگ خوده عشق است
تعریف من از ارادبرندینگ این است سوای رشد مادی افراد اراد رشد باور و بزرگ بینی و امیدواری و .....در شخص ایجاد میکند باعث حال خوب روحی ارادی ها میشود
در اراد میشود از صفر از هیچ رسید به اوج چون بزرگان این ساختار برای رشد تک تک ارادی ها برنامه دارند
عاشقتم ارادم

فاطمه نوروزی

باسلام خدمت آرادی های عزیز
بقول عزیزی مگر یک آراد نداریم چرا دو نوع نظر داریم؟!دلیلش جز این نیست که گروهی که تلاش می‌کنند و نتیجه میگیرند راضی و خوشحال هستند و گروهی که تلاش نمی‌کنند و نتیجه نمی‌گیرند ناراحت و شاکی هستند .مسیر تجارت مسیر درستی است اما به تلاش و قوای خود فرد هم بستگی دارد.به رفتار و عملکرد کلاهبرداران نگاه کنی متوجه میشی که آراد نه تنها کلاهبردار نیست بلکه خیرخواه جامعه شیعه است

مرتضی حسینی

سلام
هر کسی از ظن خود شد یار من
متن بسیار گویا و واضح بیان می کند که با در نظر گرفتن همه شرایط اگر پذیرفتی که وارد تجارت شوی معنایش این است که سختی و کار زیاد را باید خودت انجام دهی و آموزش ها را هم آراد در اختیار شما قرار می دهد پس دیگر خودت را باید مسئول موفقیت و یا ناکامی بدانی.
ممنونم

روح الله کیانی فر

باسلام.
خدمت همه دوستان و همیاران ارادی
من مهر ماه ۱۴۰۱ با اراد آشنا شدم..
من ک میگم کسی بودم که توی ۳۵سال زندگیم یک بستنی هم نفروخته بودم..یعنی اینکه نمیدونستم خرید وفروش چیه. شغل من تاسیسات مکانیکی ساختمان بود..
اراد توی این یکسال یک مشاور دلسوزبهم داد. و گفت گوش کن بفهم باور کن عمل کن و
صبر کن که صبر کردن برای یک تاجر نوپا حکم یک بذر رادارد..
بعد از ۴ماه به پیشنهاد مشاورم تعغیر محصول دادم به محصول خرما و مشتقات
و بعد از ۶ماه گوش دادن و عمل کردن اولین (**صادرات**) خودم رو انجام دادم.. و شد مهمترین اتفاق زندگی من..خداروشکر میکنم و تا هستم مدیون زحمات(**آراد برندینگ**) هستم..
دعای سلامتی و عاقبت بخیری من و خانواده ام پشت سر بزرگان آراد تا ابد خواهد بود..
ریاست عزیز و بنیان گذار اراد ،
مهندس شعبانی (قلب تپنده)
مهندس قربانی (مدیر لایق)
استاد تالیا ($$$$)
استاد وحید (سمبل تعغیر)
خدا حفظتان کند❤️❤️
هرکس بیاید گوش کند عمل کند..و صبر کند به هدف می‌زند..حتمن میزند. هدف زندگی من در راه درست پولدار شدن بود.. با اراد یقین دارم به خیلی از هدف هام خواهم رسید..پول اولینش بود..
یاحق

زهراآکند

با سلام و احترام به همه عزیزان
امیدوارم که همه این متن هایی که نوشته شد در این صفحه را کامل بخوانند
انسان های خرمند همیشه بررسی میکند که موفق ها چگونه عمل کردند و ناموفق ها چگونه .
اینکه بگویید همه کار هارا باید آراد انجام دهد و خودشان بنشینند و تماشا کنند که نمیشود!!!!
من خودم به شخصه روز اولی که وارد خانواده آراد شدم و الان زمین تا آسمان تفاوت کرده زندگیم و عالی شده.
چه از نظر اجتماعی چه مالی که شخصیتی
چون گام به گام هر چه آراد گفت انجام دادم
پدرم همیشه میگه خدا خیر بده رئیس محترم رو که یه خانواده امن برای فرزند من و تمامی دوستانی که در آراد فعال هستند چرا که رشد من را دید .
آراد خانواده ماست
چون اون را لحظه به لحظه زندگی کردیم
دلسوزی رئیس محترم که مانند پدر دلسوزانه خواهان رشد ماست
مهندس شعبانی بزرگوار
مهندس قربانی بزرگوار
مهندس زیارکلایی عزیز
استاد وحید بزرگوار
که همیشه از جان ودل برای رشد ما زحمت کشیده اند
ما اینهارا دیده ایم که عاشق آرادیم
شما هم ببینید!این همه آموزش
پخش زنده ،چرا بعضی ها اصلا در پخش زنده ما حضور ندارند حتی یکبار !!!!!
در همایش ها
بیایید و شما هم بشناسید و لحظه لحظه با ما زندگی کنید
انشالله که همه آرادی ها موفق تر از همیشه باشیم

مجید کریمیان

سلام به همه
به نظر من اگر همه کسانیکه وارد مجموعه بزرگ آراد می شوند تعریف و تمجید کنند، جای سوال پیش می آورد، چراکه ما نداریم در این جهان هستی همه از یک نفر تعریف کنند حتی اگر پیامبر رحمت باشد
حماقت انسانهای ساده اندیش و خوش باور در طول تاریخ بوده و هست و به هیچ عنوان کسی نمی تواند آن را اصلاح کند ، این افراد در هر کجای این کره خاکی هم که باشند تلاش می کنند تنبلی خودرا با تهمت ، دروغ و افترا زدن به انسانهای کوشا وسخت کوش کاور کنند تا شاید بتوانند حماقت خود را تسکین نمایند.
شناختن خوب و بد کار زیاد سختی نیست فقط کافیست ببنید آنهایی بد می گویند به کجا رسیدند و آنهایی که خوب می گویند کجا ایستاده‌اند.

فاطمه حجتی

سلام وعرض ادب
به نظر من بعضی وارد آراد شدند ، با یک پرداخت معقول مثلا وام گرفتند یا پس اندازشان را گذاشتند وآرام آرام قدم به قدم آموختند بکار گرفتند وموفق شدند.
بعضی هم فکر کردند آراد شرکت سرمایه گذاری است پس هرچه بیشتر بپردازند سود بیشتری می گیرند پس آمدند وسیله ی دستشان، اتومبیلشان، منزل مسکونیشان و.... فروختند و در آراد گذاشتند و منتظر سود شدند وچون کار نکردند و فقط منتظر سود بودند و سود دریافت نکردند گفتند آراد کلاهبردار است.
واینها ناشی از عدم شناخت صحیح از آراد است که به نظر من نقش مشاوران می تواند در این راستا مهم و راهگشا باشد.
من در ورودم به آراد با دامادم مشورت کردم ایشان گفتند ببینید شما مثلا می روید یک مغازه اجاره می کنيد و جنس در آن میریزید حالا اگر نتوانید فروش داشته باشید سرمایه تان نابود می شود و اگر فروش داشته باشید هر روز سرمایه تان بیشتر می شود آراد هم این گونه است. البته ایشان برای تقریب به ذهن من اینگونه گفتند و من فهمیدم باید روش مشتری یابی مذاکره و.... بیاموزم و تلاش کنم تا به سود برسم و قدم به قدم جلو بروم وتاکنون هم به موفقیت‌هایی رسیده ام و راضی هستم . و می دانم برای موفقیت بیشتر باید تلاشم را بیشتر کنم.

سید محمدمهدی حسینی

همیشه تجربه نشون داده هر عملی یه عکس العملی داره ولی برای تعجبه که چطور میشه تو میگی عمل کردم ولی نتیجه نگرفتم و این قشنگ نشون میده که طرف مقابل داره مثل چی ... دروغ میگه
چون شما میرید استخر واونجا غریق نجات میگه فلان کار رو بکن غرق نشی در ضعیف ترین حالت ممکنه شخصی اون کار رو ضعیف انجام میده خب غرقم نمیشه و خودشو روی اب نگه میداره
یا شما میرید بدنسازی و اونجا میگه باید وزنه رو بردارید و طبق اون حرکت وزنه رو بالا و پایین ببرید شاید اون لحظه احساسی نکنید و یه فشار کوچیکی باشه ولی تو بلند مدت نشون میده که عضله سازی کردید و این خیلی مهمه که این عمل باعث عکس العمل عضله سازی میشه و الان یکی بیاد بگه من یکسال در بدنسازی کار کردم ولی هیچی نشدم ظاهر میگه یکسال کار کرده ولی باطن میگه فقط بوده واصلا تمرین نکرده و داشت عضلات فک رو قوی میکرده
تو آرادن همین عزیز اینطور نیست که غول چراغ جادو باشه

مجید اسدی

سلام خداقوت
واقعا مطلبی ذهن منو درگیر کرده که اصلا چرا باید یه خبر از سایت به این مطلب اختصاص داده بشه؟ بنظرم این مطلب گریه داره چرا که ماهایی که همه زندگیمون از آرادمونه و قبل از آراد هیچی نبودیم و نمیدونستیم تجارت با کدوم ت می‌نويسن حالا باید ببینیم که عده ای سودجو که اصلا نفهمیدن آراد یعنی چی و اصلا جزئی از آراد هم نیستن اما میسوزن که راه سعادتی پیدا شده که هرکس بخاد میتونه پولدار شه انگار به اینا فشار اومده و بدشون میاد که وضعیت مردم و کشور درست بشه و در حقیقت اینا دشمنای حقیقی این مردم و کشورن و بعضیام از روی نادانی اسیر اینها میشن
عزیزان بنظرم اگر کسی با دیدن این همه بزرگی بازم بخاد با پچ پچ ۴ نفر بی هویت تصمیم بگیره اصلا همون بهتره که نیاد
بعدشم مگر آراد چی میگه؟
میگه پول و ثروت در تجارته آیا اینو قبول ندارین؟
اگر اینو قبول دارین خب پس چرا تجارت نمیکنید؟مگر نمیدونی با کارمندی و کارگری هر روز مشکلاتت بیشتر میشه ؟
خب حالا که تصمیم گرفتی تجارت کنی هرجا به کمک ما نیاز داشتی درخدمتیم
آموزش ها هم که رایگانه استفاده کنید لذتش ببرید بجای اینکه ده ها میلیون تومان پول دوره و پکیج های بیخود بدین
ماها عادت کردیم هر روز که خبر سایت اختصاص داشت به ایجاد چند نمایندگی در کشورهای مختلف پس وقتی این خبر میاد مشخصه خیلی نکات مهمی توشه
پس لطفا با دقت ببینید و با عقل و منطق خودتون مسیر حق و حقیقت رو پیدا کنید
یاعلی❤️❤️

قسم فریدونی

با عرض سلام خدمت تمامی آرادی های عزیز
واقعیت این است که هر کسی دنباله رو افراد موفق و ثروتمند باشه، حتماً او هم انسان موفقی خواهد شد.
در هر شغلی که هستی اگر به حرف سازمان و مدیر گوش کنی، و تابع سازمان باشی و به حرفهایی که زده میشه چشم بگویی و با جان و دل انجام بدی ، موفقیت حتمی است؛ ولی در همان شغل کارمندی و کارگری هم اگر به حرف سازمان گوش نکنی و چشم نگویی و همچنین عمل نکنی ، نه تنها رشد نمیکنی و موفق نمی‌شوی ، بلکه اخراج هم میشوی.
در آراد هم ، هر کسی آموزش ها رو با دقت ببینه و حداقل روزی یک ساعت برای آموزش ها وقت بگذاره ، و همچنین به حرفهای اساتید بدون فکر کردن چشم بگه و عمل بکنه ، صددرصد رشد میکنه و از نظر مادی و معنوی ثروتمند میشه (از نظر معنوی ثروتمند شدن یعنی این که شخصیتت همراه با یک سری مهارتها رشد میکنه و همین رشد معنوی باعث ثروت مادی میشه)

مهدی امینی سخاوتی

محال است کسی کار کند و نتیجه نگیرد این را من جرات لمس کرده ام

عاطفه امینی نسب

واقعا ...آراد در ایران تنها راه درست و موفقی ست که منتهی به ثروت می شود...
این باور قلبی ماست که می دانیم روزی آشنایی با آراد قسمت هر کسی نمی شود... و نتیجه سالها کار در رشته ها و شغلهای متفاوتی ست که در نهایت همه ما به دنبال پول و آسایش و آرامش هستیم...
این دو نعمت با آراد و تعهد ما به کار و تلاش...قطعی ست...که بی شک تجارت وعده خداست و هر کس در این مسیر ما را به اندازه ی ذره ای آشنا کرد، نفسش حق است و حرفی نمی ماند...

ناهید سهرابی نژاد

مدرسه تجارت خیلی خوبه، ولی نتیجه اصلی با آموزش های حضوری و و مشارکت عملی تازه واردان در پروژه های تجاری آراد اتفاق می افته، وگرنه برای کسانی که ازرقبل کار تجارت انجام دادند و با تجریبات نسبی وارد میشن، جواب میده

اسما رضوی

باسلام
کسایی که میخوان پیشرفت کنن و زندگیشون از فقر نجات پیدا کنه مطمئنم باشن که جایی رو بهتر از آراد نمیتونن پیدا کنن؛
البته اگر خودشون هم دست به کار بشن و تلاش کنن چون همونطور که در سایت گفته شد سرمایشون از دست میره.
و باعث افتخارم هست که عضوی از خانواده آراد عزیز هستم.

عباس خدابنده لو

سلام و درود خدمت آرادی های عزیز
از سال 94 با آراد آشنا شدم و به چشم دیدم که افراد زیادی در آراد به ثروت و جایگاه اجتماعی بالایی رسیدند. و خیلی از این افراد در آراد هستند و خیلی هاشون هم تنهایی دارن به مسیر ادامه میدن
فقط اینو می خوام بگم که هر کسی آموزش دید و در راستای رشد تجاری خودش تلاش کرد نتیجه گرفت و هر کسی هم که فقط یه پولی که به آراد داد و خواست که آراد براش کار کنه و تلاشی انجام نداد الان ناراضی های مجموعه هستند.
در نظرسنجی تلگرام هم مشاهده کردید که 20 درصد افراد هیچ توجهی به آموزش ها ندارند.
امیدوارم دوستان جدیدی که وارد تجارت می شوند درک درستی از مجموعه و آموزش ها داشته باشند تا باعث رشد شما شود.

فاطمه حسینی

باسلام
از نظر من آرادبرندینگ خانواده ای هست که تو این شرایط بد تمام تلاشش رو میکنه که مسیر زندگی تجارش رو عوض کنه و با تلاش اونها ، فقر رو از زندگیشون پاک کنه

و از صمیم قلبم خوشحالم که عضوی از این خانواده هستم❤

محمد صادق قائم پناه

سلام
عرض ادب و احترام
متاسفانه تو مملکت ما خیلی ها بدنبال لقمه اماده و سود گرفتن هستن بدون انجام هیچ گونه فعالیتی..
شرکت آراد به ما یاد داده چطور تجارت کنیم مسیر مشخصه حالا تلاش و زرنگی اون تاجره که چقدر از این مسیر کسب درآمد کنه

علیرضا بابالویی

منکه از آرادبرندینگ به تمام موفقیت‌هایی که در زندگی آرزو داشتم رسیدم
ولی متاسفانه یه مشت آدم غیر موفق که میان حرف مفت میزنند فقط
همیشه انسان های موفق میخوان خودشون دور هم جمع کنند که با صحبت های واحی فقط خودشون تبرعه کنند و عیب را در دیگری بی اندازن

سامان بیگدلی

سلام
یک شرکت کلاهبردار که این همه نیرو جذب نمی کند.
یک شرکت کلاهبردار با هزینه خودش هر هفته نماینده خارجی نمیاره ایران و همایش آن را نمی کند.

قطعا آدم های کوچک چشم ندارن یک بزرگی رشد کند و دیگران را در مسیر درست همراه کند.
دام های شیطان بسیار زیاد هستند و باید فقط حرف های درست را از آدم های خردمند شنید.

ما همیشه با آراد هستیم❤

مهدی خدادادی

سلام
آراد برندینگ برای افرادی که حاضر به تغییر کردن هستند یک فرصت بی نظیر هست برای رسیدن به ثروت
اما برای کسانی که افکارشان اسیر یک سری معلومات باطل هست قطعا قابل درک نیست
پس مدعیان تحصیلات دانشگاهی و اقتصادی که روش آراد در تجارت رو باور ندارند بهتر هست با حضور در همایش ها و ارتباط بصری از نزدیک واقعیت ‌‌و حقیقت را درک کنند .

آراد به من آموخت که تغییر کردن ، جرأت می خواهد و در این تغییر کردن، ماندن هم هزینه نگهداری می خواهد .
آراد به من آموخت پول در تجارت هست و روش های رسیدن به این پول را هم به من آموزش داد .
آراد به من اصول مدیریت کردن و‌ تحلیل و‌بررسی بازارهای صادراتی را آموخت.
آراد در واقع یک دایرةالمعارف کامل از داشتن یک زندگی عالی هست که همه نیازهای من را به پشتوانه قرآن و اهل بیت پیامبر (ص) پاسخ می دهد
من قبل آراد هیچ بودم اما من ِالان در آراد ، همه چیز دارد
خدا رو‌ شکر

علي السالم

من واقعاً در مورد خودم صحبت می کنم، از کودکی دوست داشتم و آرزو داشتم تاجر شوم، اما نه می دانستم چگونه وارد این عرصه شوم و نه فکر می کردم که در تجارت کار کنم.
اما شاهد تصادف با من باشید، من در یکی از جاها کارمند بودم و بعد از آن خواستم به زیارت امام الروف بروم و از مرخصی امتناع کردند و بین رفتن به زیارت و بين موندم تو اون كار من چانه زنی کردند.
اينجا تصمیم گرفتم زيارت برم رفتم و دعا کردم که شغلی را که آرزویش را داشتم به من عطا فرماید و وقتی برگشتم سبحان الله
با شركت آرادبرندينك اشنا شدم.
وخداروشكر شركت آرادبرندينك به آرزویم رسوند و تاجری موفق شدم.

محمد روح پرور

Arad branding is a through

زهرا بازرگانی

سلام
امروز آقای کیانی یکی از تاجرهایی که شش ماه پیش با آراد شروع کرد و حتی علی رغم پیشنهاد من تنها دارائی اش، ماشینش را فروخت. سه ماه سر درگم بود ولی مثل فردی که روزنه ای به دریچه آزادی پیدا کرده باشد تلاش می کرد و شب و روز نداشت این پسر. پس از سه ماه کم فروشی هایش در داخل شروع شد و پس از مدتی ارتباطاتش با کشورهای دیگر. هر روز و هر شب تماس یا پیامی از او دریافت می کردم. یک هفته اخیر برای معامله سنگینی که داشت دیگه منم به استرس انداخته بود، بس که پیگیر ود. با خودم گفتم اگر موفق نشود بفروشد باید روزها کار بکنم تا روحیه اش را از دست ندهد و سرخورده نشود.
همین امروز با ذوق و اشتیاق پیام داد. خانم بازرگانی بالاخره بارگیری شد و 20 تن بار رفت پاکستان. تاجر از من خوشش اومده و حالا 20تن انجیر هم خواسته. در پوست خود نمی گنجید و طوری از آراد به خوبی و معجزه واقعی روی زمین یاد می کرد که احساس می کردی درباره مقدساتش صحبت می کند.
هر شب پای پخش زنده ها بود، فایل های مدرسه تجارت را نمی گذارد آپلود شود نرسیده باز می کند. می گوید آزمون نمی دم دنبال نتیجه اینطوری نیستم می خوام کامل یاد بگیرم، نت بر می دارم و مثل دیوانه ها با خودم تکرار می کنم.
این چند دهمین نفر است که من مشاورش بوده ام و با تمام وجود موفقیتش را دیده ام. خودم را هم به این لیست اضافه کنید.
واقعا آراد جایی است که اگر کسی گوش کند و عمل کند بی برو برگرد،بی قید و شرط 100% نتیجه خواهد گرفت.

سیده کوثر سادات گلچوبیان

به نام خدا
الحمدالله رب العالمین که دیده ها بینا هست به عظمت، حقانیت و ثابت قدم بودن آراد در مسیر پولسازی.
هویت های فیک که از کلاهبرداری آراد حرف میزنن یا حتی میگن اینایی که موفق هستن از خودشونن و الکیه، از اسم همه ی ما که نمیتونی سواستفاده کنی. ما داریم اینجا رشد میکنیم زندگی میکنیم پول درمیاریم. دقیقا درسته ما از خودشونیم یعنی ما از آرادیم و رمز موفقیت هم دقیقا همینه. خودت رو یکی کنی از خودشون باشی از خونواده ی بزرگ آراد باشی و همراه باشی تا بتونی به موفقیت برسی.
یه وقتایی اینقدر عصبانی میشم از این حرفا که نمیدونم باید چجوری خودم رو تخلیه کنم. از اینهمه حماقت و سادگی واقعا مغز آدم درد میگیره... کاش با چشم باز ببینیم واقعا که آراد مسیر زندگی و زندگانی...
و در نهایت؛ با بی خردان ساز سخن ساز مکن، گوش شنوا چو نیست لب باز مکن... قابل دیدن با چشم سر هست هرچه که لازم باشه!

اویــــس مــعــافـی

لا اله الا الله

آدم اگر بخواد کاری کنه دلیلش رو میاره
اگر نخواد کاری کنه بهونه میاره

❌❌❌تــــــــــمــــــــــام❌❌❌

فرهاد کدخدازاده

استراتژی آراد هیچ موقع جذب افراد ضعیف و ساده نبوده و نیست
همیشه به دنبال جذب افراد باهوش و قوی هستیم
که اگر یک بررسی ساده داشته باشیم متوجه این موضوع میشویم که اگر آراد یک شرکت کلاهبرداری بود؛ چطوریه که اینهمه مستند از تاجران موفق از سرا سر دنیا به همراه شماره تماس و ویدئو ارسال بار آنها دارد؟
چگونه یک شرکت خصوصی بدون هیچ وامی انقدر رشد میکند و بدون اینکه به جایی وصل باشد موفق میشود اینهمه سال کلاهبرداری کند؟
چطوری است که هر روز خارجی ها به آراد می‌آیند؟
اینهمه سفیر و مقام کشوری به آراد می‌آیند؟ یعنی آنها با وجود اینهمه روابط نفهمیدن آراد کلاهبرداری است و تویی که اونطرف روستای خودت رو ندیدی و حتی نمیدونی ت تجارت رو چطوری بنویسی؛ تو فهمیدی آراد کلاهبرداره؟ افرین ای انسان باهوش!
کسی که انسان باهوش و عاقلی باشه به راحتی حقیقت رو تشخیص میده و آراد هم همیشه به دنبال جذب انسان های باهوشه.

بهمن وفایی

سلام و عرض ادب
وقعا متن جالبی بود، بهتر از این نمیشد اراد را تعریف کرد، برای من که تمام زندگیم را با اراد بستم، آراد جز نیکی و خوبی و حس تلاش و حس موفقیت چیز دیگری نبوده، من بارها گفتم، هم خوشحال که با اراد آشنا شدم و هم ناراحتم که چرا دیر آراد را شناختم،
خدا رو بخاطر مسیر موفقیت و همراه قوی و خانواده پر تلاش اراد سپاسگزارم.
همیشه بر مدار موفقیت و سلامتی و ثروت باشید.

محمد اولادی

کاش مردم در برابر فهمیدن مقاومت نمیکردند‍♂️‍♂️

هوشنگ رهنمامتین

بسم الله القاصم الجبارین
به نام خدای درهم کوبنده ظالمان و هتاکان
ای کاش امکان گذاشتن فایل صوتی در اینجا بود. تا شنوندگان لحن من را هم می‌شنیدند:
۱) از اینکه ماهواره‌ها،

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회원로그인

접속자집계

오늘
4,811
어제
5,332
최대
24,128
전체
3,203,863

그누보드5
Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.